SPRZĘT MEDYCZNY

Radiowizjografia

Zastosowany system rentgenowski przy unicie fotela umożliwia natychmiastową diagnostykę. Pacjent ma wykonane zdjęcie RTG bez konieczności wizyt w innych placówkach co znacznie oszczędza czas Naszych Pacjentów i przyspiesza leczenie.
Jest niezbędny przy prawidłowym leczeniu kanałowym oraz przy usuwaniu zębów, niezbędna do wykrywania ubytków próchnicowych zlokalizowanych na bocznych powierzchniach zębów w czasie kompleksowej diagnostyki zębów.

Kamera Wewnątrzustna

Kamera to jeden z lepszych sposobów wykrywanie ubytków, nie zawsze widocznych w lusterku. Pokazuje w powiększeniu pracę dentysty przed zabiegiem i po zabiegu. Umożliwia ocenę wypolerowania wypełnień.
Dzięki jej pomocy pacjent ma kompletną dokumentacje medyczną. Pozwala na utrwalanie obrazów tak, by lekarz mógł je uważnie przeanalizować, a pacjent po zabiegu może prześledzić to, co działo się w jego trakcie.
Wszystkie gabinety w Klinice Stomatologicznej Euromed wyposażone są w kamery wewnątrzustne.

Endometr

Umożliwia śródzabiegowy pomiar długości kanału zęba w trakcie każdego leczenia kanałowego. Niezbędny w czasie leczenia u kobiet ciężarnych – umożliwia leczenie endodontyczne bez konieczności robienia zdjęć RTG w okresie ciąży. Decyduje o dokładności leczenia. Jednym z warunków prawidłowego leczenia jest określenie długości kanału.Unity stomatologiczne OMS - wygoda i komfort wizyty

To podstawowe narzędzia naszej pracy. Wygoda i komfort pacjenta dzięki odpowiednio wyprofilowanej tapicerce unitu oraz ergonomia pracy lekarza zapewnia spokój zabiegowy . Unity wyposażone są także w separator amalgamatu przez co są bezpieczne dla środowiska.
Dzięki wygodnym unitom OMS wizyta przebiega w bezpiecznych i komfortowych warunkach