Endodonta - Robert Mokrowiecki

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1997 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa. W 2006 roku zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestnik wielu konferencji stomatologicznych oraz entuzjasta specjalistycznych kursów i szkoleń. Dentysta z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Aktywny uczestnik forum endodontycznego skupiającego najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Niezwykle spokojny i opanowany lekarz, niezwykle ceniony przez pacjentów.


Endodonta - Klaudia Ludwisiak-Kaniewska

Absolwenta Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mimo ogromnego doświadczenia stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu protetyki stomatologicznej w połączeniu ze stomatologią estetyczną. Do diagnozowania problemów i planowania leczenia stomatologicznego wykorzystuje tomografię komputerową i kamerę zewnątrzustną. Dokładność i staranność wykonywanych zabiegów, w połączeniu z wiedzą i zrozumieniem potrzeb, a także holistyczny aspekt leczenia – powoduje ogromne zaufanie i zadowolenie pacjenta.

Stomatolog Dziecięcy - Marzena Jachowicz-Grzeslak

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Głównym przedmiotem jej zainteresowań zawodowych jest leczenie interdyscyplinarne pacjentów zarówno dzieci, jak i dorosłych - czyli stmatologia zachowawcza i endodoncja. Posiada szeroką wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, którą sukcesywnie poszerza na kursach i konferencjach. Atutem pani doktor jest duża cierpliwość i spokój, poprzekłada się na wielką sympatię ze strony najmłodszych pacjentów.